• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 код 33690000-3 лікарські засоби різні (НК 024:2023 52896 Натрій (Na+) IVD (діагностика in vitro ), набір, йон-селективні електроди; 52892 Калій (K+) IVD (діагностика in vitro ), набір, йон- селективні електроди; 52858 Множинні аналіти газів крові/гемоксиметрія/елек троліти IVD (діагностика in vitro ), набір, комбінація методів аналізу; 52876 Хлорид (Cl-) IVD (діагностика in vitro ), набір, йон-селективні електроди; 52925 Аланінамінотрансфераза (ALT) IVD (діагностика in vitro ), реагент; 52953 Ізоферменти аспартатамінотрансфераз и (AST) IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53231 Загальний білірубін IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53236 Кон'югований (прямий, зв'язаний) білірубін IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53989 Загальний білок IVD (діагностика in vitro ), реагент; 59073 Амілаза, ізоферменти IVD (діагностика in vitro ), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; 53707 C-реактивний білок (СРБ) IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53590 Сечовина (Urea) IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53252 Креатинін IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53006 Загальна креатинкіназа IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53307 Глюкоза IVD (діагностика in vitro ), реагент; 47349 D-димер IVD (діагностика in vitro ), реагент; 59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro ) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем; 47868 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), калібратор; 47868 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), калібратор; 47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; 47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; 47347 D-димер IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; 53989 Загальний білок IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53987 Загальний білок IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал)

Оголошено тендер

671 909.89 UAH
Номер: 31453eaef41e48dfac9609b0ed83be69
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-13-007168-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 671 909.89 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 код 33690000-3 лікарські засоби різні (НК 024:2023 52896 Натрій (Na+) IVD (діагностика in vitro ), набір, йон-селективні електроди; 52892 Калій (K+) IVD (діагностика in vitro ), набір, йон- селективні електроди; 52858 Множинні аналіти газів крові/гемоксиметрія/елек троліти IVD (діагностика in vitro ), набір, комбінація методів аналізу; 52876 Хлорид (Cl-) IVD (діагностика in vitro ), набір, йон-селективні електроди; 52925 Аланінамінотрансфераза (ALT) IVD (діагностика in vitro ), реагент; 52953 Ізоферменти аспартатамінотрансфераз и (AST) IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53231 Загальний білірубін IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53236 Кон'югований (прямий, зв'язаний) білірубін IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53989 Загальний білок IVD (діагностика in vitro ), реагент; 59073 Амілаза, ізоферменти IVD (діагностика in vitro ), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; 53707 C-реактивний білок (СРБ) IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53590 Сечовина (Urea) IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53252 Креатинін IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53006 Загальна креатинкіназа IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53307 Глюкоза IVD (діагностика in vitro ), реагент; 47349 D-димер IVD (діагностика in vitro ), реагент; 59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro ) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем; 47868 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), калібратор; 47868 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), калібратор; 47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; 47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; 47347 D-димер IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; 53989 Загальний білок IVD (діагностика in vitro ), реагент; 53987 Загальний білок IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 13.07.2026 13:31

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума671 909.89 UAH