-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лабораторні реактиви (Розчин ізотонічний, фасування: 20 літрів, 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 42651 — Буферний ізотонічний сольовий розчин, IVD;Концентрований розчин для промивання, фасування: 50 мл – 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 58236 — Буферний промивання та розчин ІВД, автоматичні / напівавтоматичні системи; Розчин для промивання, фасування: 1літр – 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 58236 — Буферний промивання та розчин ІВД, автоматичні / напівавтоматичні системи; Лізуючий розчин, фасування: 1 л, 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 61165 — Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro); Лізуючий розчин, фасування: 500 мл, 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 61165 — Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro);Розчин ізотонічний, фасування: 20 літрів, 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 42651 — Буферний ізотонічний сольовий розчин, IVD; Розчин для очистки, фасування: 50мл, 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 58236 — Буферний промивання та розчин ІВД, автоматичні / напівавтоматичні системи; Матеріал контролю гематологічний атестований багато параметричний Para 12 Extend: 1 x 2.5 мл (1 Норма), 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 55866 — Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; Детергент-ополіскувач, фасування: 20л, 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: НК 024:2023: 58236 — Буферний промивання та розчин ІВД, автоматичні / напівавтоматичні системи; Система для забору крові з капіляром 200 мкл (mcl) ЕДТА-КЗ червона, 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 58143 - Пробірка для взяття зразків крові невакуумна IVD (діагностика in vitro) з K3EDTA, код згідно ДК 021:2015 - 33690000-3 — Лікарські засоби різні
Тендер Prozorro UA-2026-07-13-005412-a
Завершена
104 093.86
UAH без ПДВ
Номер:
cd8e0acb59a2472eadddb6790bd9949c
Внутрішній номер закупівлі:
29796599
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-13-005412-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" КАМ'ЯНОМОСТІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПЕРВОМАЙСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38037938
-
Адреса:
55274, Україна, Миколаївська область, Первомайський р-н, село Степківка, вул. Головченка, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Голубенко +380516173968 cpmsd_buhg2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
104 093.86 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.07.2026 13:28 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2026 13:28 - 21.07.2026 00:00
Аукціон:
з 21.07.2026 11:36
Період кваліфікації:
21.07.2026 00:00 - 21.07.2026 08:56
Період завантаження договору:
27.07.2026 00:00 - 06.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴104 093.86 Лабораторні реактиви (Розчин ізотонічний, фасування: 20 літрів, 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 42651 — Буферний ізотонічний сольовий розчин, IVD;Концентрований розчин для промивання, фасування: 50 мл – 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 58236 — Буферний промивання та розчин ІВД, автоматичні / напівавтоматичні системи; Розчин для промивання, фасування: 1літр – 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 58236 — Буферний промивання та розчин ІВД, автоматичні / напівавтоматичні системи; Лізуючий розчин, фасування: 1 л, 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 61165 — Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro); Лізуючий розчин, фасування: 500 мл, 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 61165 — Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro);Розчин ізотонічний, фасування: 20 літрів, 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 42651 — Буферний ізотонічний сольовий розчин, IVD; Розчин для очистки, фасування: 50мл, 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 58236 — Буферний промивання та розчин ІВД, автоматичні / напівавтоматичні системи; Матеріал контролю гематологічний атестований багато параметричний Para 12 Extend: 1 x 2.5 мл (1 Норма), 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 55866 — Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; Детергент-ополіскувач, фасування: 20л, 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: НК 024:2023: 58236 — Буферний промивання та розчин ІВД, автоматичні / напівавтоматичні системи; Система для забору крові з капіляром 200 мкл (mcl) ЕДТА-КЗ червона, 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 58143 - Пробірка для взяття зразків крові невакуумна IVD (діагностика in vitro) з K3EDTA, код згідно ДК 021:2015 - 33690000-3 — Лікарські засоби різні