• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Лабораторні реактиви (Розчин ізотонічний, фасування: 20 літрів, 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 42651 — Буферний ізотонічний сольовий розчин, IVD;Концентрований розчин для промивання, фасування: 50 мл – 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 58236 — Буферний промивання та розчин ІВД, автоматичні / напівавтоматичні системи; Розчин для промивання, фасування: 1літр – 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 58236 — Буферний промивання та розчин ІВД, автоматичні / напівавтоматичні системи; Лізуючий розчин, фасування: 1 л, 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 61165 — Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro); Лізуючий розчин, фасування: 500 мл, 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 61165 — Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro);Розчин ізотонічний, фасування: 20 літрів, 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 42651 — Буферний ізотонічний сольовий розчин, IVD; Розчин для очистки, фасування: 50мл, 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 58236 — Буферний промивання та розчин ІВД, автоматичні / напівавтоматичні системи; Матеріал контролю гематологічний атестований багато параметричний Para 12 Extend: 1 x 2.5 мл (1 Норма), 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 55866 — Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; Детергент-ополіскувач, фасування: 20л, 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: НК 024:2023: 58236 — Буферний промивання та розчин ІВД, автоматичні / напівавтоматичні системи; Система для забору крові з капіляром 200 мкл (mcl) ЕДТА-КЗ червона, 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 58143 - Пробірка для взяття зразків крові невакуумна IVD (діагностика in vitro) з K3EDTA, код згідно ДК 021:2015 - 33690000-3 — Лікарські засоби різні

Оголошено тендер

111 380.43 UAH
Номер: 66985ab62e83477682b1fbc967f18794
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-13-006742-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" КАМ'ЯНОМОСТІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПЕРВОМАЙСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" КАМ'ЯНОМОСТІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПЕРВОМАЙСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 111 380.43 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лабораторні реактиви (Розчин ізотонічний, фасування: 20 літрів, 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 42651 — Буферний ізотонічний сольовий розчин, IVD;Концентрований розчин для промивання, фасування: 50 мл – 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 58236 — Буферний промивання та розчин ІВД, автоматичні / напівавтоматичні системи; Розчин для промивання, фасування: 1літр – 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 58236 — Буферний промивання та розчин ІВД, автоматичні / напівавтоматичні системи; Лізуючий розчин, фасування: 1 л, 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 61165 — Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro); Лізуючий розчин, фасування: 500 мл, 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 61165 — Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro);Розчин ізотонічний, фасування: 20 літрів, 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 42651 — Буферний ізотонічний сольовий розчин, IVD; Розчин для очистки, фасування: 50мл, 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 58236 — Буферний промивання та розчин ІВД, автоматичні / напівавтоматичні системи; Матеріал контролю гематологічний атестований багато параметричний Para 12 Extend: 1 x 2.5 мл (1 Норма), 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 55866 — Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; Детергент-ополіскувач, фасування: 20л, 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: НК 024:2023: 58236 — Буферний промивання та розчин ІВД, автоматичні / напівавтоматичні системи; Система для забору крові з капіляром 200 мкл (mcl) ЕДТА-КЗ червона, 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 58143 - Пробірка для взяття зразків крові невакуумна IVD (діагностика in vitro) з K3EDTA, код згідно ДК 021:2015 - 33690000-3 — Лікарські засоби різні
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 13.07.2026 13:12

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума111 380.43 UAH