• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Благоустрій. Поточний ремонт дорожнього покриття внутрішньоквартального проїзду вздовж будинку № 53 по вулиці Генерала Олекси Алмазова у Заводському районі міста Миколаєва

Площа, що підлягає поточному ремонту дорожнього покриття внутрішньоквартального проїзду складає 730 м2

Завершена

1 726 239.17 UAH без ПДВ
Номер: 9cfca2b562b94d2cbe2c798eb228d98e
Внутрішній номер закупівлі: 29795336
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-13-004156-a   
Замовник: Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради
Контактна особа: Анатолій Яковина +380512362287 az_zakupivli@i.ua https://admzr.mkrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 726 239.17 UAH без ПДВ
Період уточнення: 13.07.2026 12:08 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.07.2026 12:08 - 21.07.2026 11:58
Аукціон: з 22.07.2026 12:45
Період кваліфікації: 21.07.2026 11:58 - 23.07.2026 15:17
Період завантаження договору: 29.07.2026 00:00 - 08.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 726 239.17 Благоустрій. Поточний ремонт дорожнього покриття внутрішньоквартального проїзду вздовж будинку № 53 по вулиці Генерала Олекси Алмазова у Заводському районі міста Миколаєва