-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Благоустрій. Поточний ремонт дорожнього покриття внутрішньоквартального проїзду вздовж будинку № 53 по вулиці Генерала Олекси Алмазова у Заводському районі міста Миколаєва
Оголошено тендер
2 071 487.00
UAH
Номер:
df2b3dac74ed4e05bbc8a8df8b223733
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-13-005247-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05410599
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Погранична, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05410599
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Погранична, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 071 487.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Благоустрій. Поточний ремонт дорожнього покриття внутрішньоквартального проїзду вздовж будинку № 53 по вулиці Генерала Олекси Алмазова у Заводському районі міста Миколаєва
Примітки:
Площа, що підлягає поточному ремонту дорожнього покриття внутрішньоквартального проїзду складає 730 м2
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
13.07.2026 11:55
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Благоустрій. Поточний ремонт дорожнього покриття внутрішньоквартального проїзду вздовж будинку № 53 по вулиці Генерала Олекси Алмазова у Заводському районі міста Миколаєва
Кількість
730 метр квадратний
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяМиколаїв
Сума2 071 487.00 UAH