• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Ліквідація відходів від руйнувань, демонтажу об’єктів житлового фонду, пошкоджених (знищених) внаслідок бойових дій на території Гостомельської селищної територіальної громади Бучанського району Київської області» за ДК 021:2015 90510000-5 — Утилізація сміття та поводження зі сміттям

Завершена

313 125.00 UAH без ПДВ
Номер: def0669954ef4649ac26a1a0342b4030
Внутрішній номер закупівлі: 29792275
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-13-001128-a   
Замовник: ГОСТОМЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Катерина Бородкіна +380982596930 gostomeltender@ukr.net https://hostomelva.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 313 125.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 13.07.2026 09:53 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.07.2026 09:53 - 21.07.2026 00:00
Аукціон: з 21.07.2026 12:07
Період кваліфікації: 21.07.2026 00:00 - 23.07.2026 15:59
Період завантаження договору: 29.07.2026 00:00 - 08.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴313 125.00 «Ліквідація відходів від руйнувань, демонтажу об’єктів житлового фонду, пошкоджених (знищених) внаслідок бойових дій на території Гостомельської селищної територіальної громади Бучанського району Київської області» за ДК 021:2015 90510000-5 — Утилізація сміття та поводження зі сміттям