• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Ліквідація відходів від руйнувань, демонтажу об’єктів житлового фонду, пошкоджених (знищених) внаслідок бойових дій на території Гостомельської селищної територіальної громади Бучанського району Київської області» за ДК 021:2015 90510000-5 — Утилізація сміття та поводження зі сміттям

Оголошено тендер

375 750.00 UAH
Номер: 62a439b14b3948a9a78cf45db450096f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-13-001182-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ГОСТОМЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ГОСТОМЕЛЬСЬКА СЕЛИЩНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 375 750.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Ліквідація відходів від руйнувань, демонтажу об’єктів житлового фонду, пошкоджених (знищених) внаслідок бойових дій на території Гостомельської селищної територіальної громади Бучанського району Київської області» за ДК 021:2015 90510000-5 — Утилізація сміття та поводження зі сміттям
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 13.07.2026 09:37

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
«Ліквідація відходів від руйнувань, демонтажу об’єктів житлового фонду, пошкоджених (знищених) внаслідок бойових дій на території Гостомельської селищної територіальної громади Бучанського району Київської області»
Код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
Кількість 750 метр кубічний
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6092 - Реалізація проектів (заходів) з відновлення об’єктів житлового фонду, пошкоджених / знищених внаслідок збройної агресії, за рахунок коштів місцевих бюджетів
Адміністративно-територіальна класифікаціяГостомель
Сума375 750.00 UAH