-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Живильні середовища, згідно коду ДК 021:2015 – 24930000-2 Фотохімікати (24931250-6 Живильні середовища)
Тендер Prozorro UA-2026-07-10-010777-a
Місцезнаходження замовника: вул. Круп’ярська, 27, м. Львів, Україна, 79014. Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону. В межах реалізації проекту PLUA.01.01-IP.01-0040/23-00 «Моніторинг якості сирої води, яка використовується для виробництва питної води та води для рекреаційних цілей, на наявність хімічних, мікробіологічних небезпек, у тому числі інфекційних агентів, що виникають внаслідок діяльності людини» в рамках Програми Interreg NEXT «Польща – Україна 2021-2027».
Завершена
1 716 841.41
UAH без ПДВ
Номер:
6cc2c9febcce4ded98b5cc150293ad86
Внутрішній номер закупівлі:
29789537
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-10-010777-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38501853
-
Адреса:
79014, Україна, Львівська область, Львів, вул.Круп'ярська, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пшигроцька Роксолана Андріївна +380322601413 roksolana213@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
24930000-2 ФотохімікатиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 716 841.41 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.07.2026 18:03 - 07.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2026 18:03 - 10.08.2026 00:00
Аукціон:
з 10.08.2026 14:57
Період кваліфікації:
10.08.2026 00:00 - 14.08.2026 16:59
Період завантаження договору:
20.08.2026 00:00 - 30.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 716 841.41 Живильні середовища, згідно коду ДК 021:2015 – 24930000-2 Фотохімікати (24931250-6 Живильні середовища)