• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Живильні середовища, згідно коду ДК 021:2015 – 24930000-2 Фотохімікати (24931250-6 Живильні середовища)

Оголошено тендер

1 716 841.41 UAH
Номер: 260ecc8c98b64079b832bb4b12cb9d16
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-10-012353-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 1 716 841.41 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Живильні середовища, згідно коду ДК 021:2015 – 24930000-2 Фотохімікати (24931250-6 Живильні середовища)
Примітки: Місцезнаходження замовника: вул. Круп’ярська, 27, м. Львів, Україна, 79014. Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону. В межах реалізації проекту PLUA.01.01-IP.01-0040/23-00 «Моніторинг якості сирої води, яка використовується для виробництва питної води та води для рекреаційних цілей, на наявність хімічних, мікробіологічних небезпек, у тому числі інфекційних агентів, що виникають внаслідок діяльності людини» в рамках Програми Interreg NEXT «Польща – Україна 2021-2027».
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 24930000-2 Фотохімікати
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 10.07.2026 16:28

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описза кошти Гранту Європейського Союзу для України та Львівської обласної військової адміністрації в межах реалізації проекту PLUA.01.01-IP.01-0040/23-00 «Моніторинг якості сирої води, яка використовується для виробництва питної води та води для рекреаційних цілей, на наявність хімічних, мікробіологічних небезпек, у тому числі інфекційних агентів, що виникають внаслідок діяльності людини» в рамках Програми Interreg NEXT «Польща – Україна 2021-2027»
Код класифікації видатківКПК-2026:2301040 - Громадське здоров'я та заходи боротьби з епідеміями
Сума1 716 841.41 UAH

Проєкт DREAM

ID проєкту DREAM: DREAM-UA-231025-8628686B
Назва проєкту: Моніторинг якості сирої води, яка використовується для виробництва питної води та води для рекреаційних цілей, на наявність хімічних, мікробіологічних небезпек, у тому числі інфекційних агентів, що виникають внаслідок діяльності людини
Посилання на проєкт: https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-231025-8628686B