-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Охорона закладу
Тендер Prozorro UA-2026-07-10-009644-a
Охорона закладу в вечірній та нічний час
Завершена
252 587.50
UAH без ПДВ
Номер:
fdc34472bc1947829158b9ca88ff352f
Внутрішній номер закупівлі:
29788409
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-10-009644-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25843691
-
Адреса:
50011, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Андрія Козюбчика, буд. 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Алла Журавель +380975115512 csprd_kmr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
252 587.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.07.2026 15:51 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2026 15:51 - 21.07.2026 00:10
Аукціон:
з 22.07.2026 14:46
Період кваліфікації:
21.07.2026 00:10 - 23.07.2026 10:50
Період завантаження договору:
29.07.2026 00:00 - 08.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴252 587.50 Охорона закладу в вечірній та нічний час