-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Охорона закладу
Оголошено тендер
303 105.00
UAH
Номер:
b07564f5f2f7463e80247386a9f614fa
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-10-011131-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25843691
-
Адреса:
50011, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Андрія Козюбчика, буд. 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25843691
-
Адреса:
50011, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Андрія Козюбчика, буд. 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
303 105.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Охорона закладу
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
10.07.2026 15:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3111 - Надання комплексу послуг дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, особам з їх числа та дітям віком від 3 до 18 років, які опинились у складних життєвих обставинах, закладами, які надають соціальні послуги дітям
Адміністративно-територіальна класифікаціяКривий Ріг
Сума303 105.00 UAH