-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Транспортні послуги із перевезення спортсменів ГО «ЖФК «Ужгород"
Тендер Prozorro UA-2026-07-10-009527-a
Торги не відбулися
567 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
8cbdec7c97a549c1bc15744296c03eaf
Внутрішній номер закупівлі:
29788284
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-10-009527-a
Замовник:
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЖІНОЧИЙ ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ "УЖГОРОД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
46143906
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгородський р-н, місто Ужгород, вул.Підградська, будинок 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кенідра Вікторія 380678869070 wfcuzhgorod@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
567 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.07.2026 15:51 - 15.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2026 15:51 - 18.07.2026 00:00
Аукціон:
з 20.07.2026 14:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴567 000.00 Транспортні послуги із перевезення спортсменів ГО «ЖФК «Ужгород"