-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Транспортні послуги із перевезення спортсменів ГО «ЖФК «Ужгород
Оголошено тендер
680 400.00
UAH
Номер:
3a21ba163e564d9bb01aeb8bee789e34
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-10-010940-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЖІНОЧИЙ ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ "УЖГОРОД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
46143906
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгородський р-н, місто Ужгород, вул.Підградська, будинок 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЖІНОЧИЙ ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ "УЖГОРОД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
46143906
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгородський р-н, місто Ужгород, вул.Підградська, будинок 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
680 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Транспортні послуги із перевезення спортсменів ГО «ЖФК «Ужгород
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезення
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
10.07.2026 15:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:5062 - Підтримка спорту вищих досягнень та організацій, які здійснюють фізкультурно-спортивну діяльність в регіоні
Адміністративно-територіальна класифікаціяУжгород
Сума680 400.00 UAH