-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мікроскоп і камера до мікроскопу
Тендер Prozorro UA-2026-07-10-005150-a
Завершена
80 667.50
UAH без ПДВ
Номер:
94d3e133d7e84a31a6e02d567ac66386
Внутрішній номер закупівлі:
29783896
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-10-005150-a
Замовник:
Національний університет біоресурсів і природокористування України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493706
-
Адреса:
03041, Україна, Київська область, Київ, вулиця Героїв Оборони, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Отченашко Володимир Віталійович 380445278930 tender.sciens@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38510000-3 МікроскопиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
80 667.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.07.2026 12:31 - 24.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2026 12:31 - 27.07.2026 09:00
Аукціон:
28.07.2026 15:59 - 28.07.2026 16:22
Період кваліфікації:
28.07.2026 16:22 - 30.07.2026 10:59
Період завантаження договору:
05.08.2026 00:00 - 15.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴80 667.50 Мікроскоп і камера до мікроскопу