• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Мікроскоп і камера до мікроскопу

Оголошено тендер

96 801.00 UAH
Номер: bf36b93de9b74e2fb40ba17ace508c71
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-10-006037-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національний університет біоресурсів і природокористування України
Замовник: Національний університет біоресурсів і природокористування України
Очікувана вартість: 96 801.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Мікроскоп і камера до мікроскопу
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 38510000-3 Мікроскопи
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 10.07.2026 12:27

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
1. Мікроскоп
Код ДК 021:2015: 38511000-0 Електронні мікроскопи
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
2. Камера для мікроскопу
Код ДК 021:2015: 38519300-9 Фото- та відеоприладдя для мікроскопів
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума96 801.00 UAH