-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Поточний ремонт прибудинкової території за адресою: проспект Шевченка, 24 в с. В. Глибочок Тернопільського району Тернопільської області (Код ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Тендер Prozorro UA-2026-07-10-004082-a
Торги не відбулися
475 575.83
UAH без ПДВ
Номер:
39cf5fa31f7a451bb170417a1edf4494
Внутрішній номер закупівлі:
29782824
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-10-004082-a
Замовник:
Білецька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
14029160
-
Адреса:
47707, Україна, Тернопільська область, село Біла, вулиця Молодіжна, буд. 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ніколенко Тетяна Олександрівна +380352299893 biletskadzo1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
475 575.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.07.2026 12:13 - 15.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2026 12:13 - 18.07.2026 00:00
Аукціон:
з 20.07.2026 15:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴475 575.83 Поточний ремонт прибудинкової території за адресою: проспект Шевченка, 24 в с. В. Глибочок Тернопільського району Тернопільської області