-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт прибудинкової території за адресою: проспект Шевченка, 24 в с. В. Глибочок Тернопільського району Тернопільської області (Код ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Оголошено тендер
570 691.00
UAH
Номер:
2a329e5afc91422ab3e7a9311e236f00
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-10-002389-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Білецька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
14029160
-
Адреса:
47707, Україна, Тернопільська область, село Біла, вулиця Молодіжна, буд. 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Білецька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
14029160
-
Адреса:
47707, Україна, Тернопільська область, село Біла, вулиця Молодіжна, буд. 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
570 691.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт прибудинкової території за адресою: проспект Шевченка, 24 в с. В. Глибочок Тернопільського району Тернопільської області (Код ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
10.07.2026 10:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяБілецька
Сума570 691.00 UAH