-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
-
Донорські кошти
Розроблення проектної документації з проходженням експертизи (експертної оцінки) по об’єкту «Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Р-10 /Р-09/ - Черкаси — Чигирин — Кременчук на ділянках км 9+600 - км 13+500, км 49+200 - км 58+878, км 78+140 - км 84+030, км 97+780 - км 139+000 (окремими ділянками». ДК 021:2015: 71320000-7 — Послуги з інженерного проектування
Тендер Prozorro UA-2026-07-10-003542-a
Завершена
406 111.11
UAH без ПДВ
Номер:
88e92053642f48fc99b66f7531c45245
Внутрішній номер закупівлі:
29782310
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-10-003542-a
Замовник:
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Черкаській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
05422303
-
Адреса:
18006, Україна, Черкаська область, Черкаси, бульвар Шевченка, будинок 389
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ченцова Леся 380472714538 chentsova.lv@restoration.gov.ua
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
406 111.11 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.07.2026 12:55 - 17.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2026 12:55 - 20.07.2026 00:00
Аукціон:
20.07.2026 15:00 - 20.07.2026 15:29
Період кваліфікації:
20.07.2026 15:29 - 30.07.2026 08:40
Період завантаження договору:
05.08.2026 00:00 - 15.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴406 111.11 Розроблення проектної документації з проходженням експертизи (експертної оцінки) по об’єкту «Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Р-10 /Р-09/ - Черкаси — Чигирин — Кременчук на ділянках км 9+600 - км 13+500, км 49+200 - км 58+878, км 78+140 - км 84+030, км 97+780 - км 139+000 (окремими ділянками». ДК 021:2015: 71320000-7 — Послуги з інженерного проектування