• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Розроблення проектної документації з проходженням експертизи (експертної оцінки) по об’єкту «Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Р-10 /Р-09/ - Черкаси — Чигирин — Кременчук на ділянках км 9+600 - км 13+500, км 49+200 - км 58+878, км 78+140 - км 84+030, км 97+780 - км 139+000 (окремими ділянками». ДК 021:2015: 71320000-7 — Послуги з інженерного проектування

Оголошено тендер

487 333.33 UAH
Номер: 3b170b46e1d94849b88f98ba9b9f04e5
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-10-003138-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Черкаській області
Замовник: Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Черкаській області
Очікувана вартість: 487 333.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Розроблення проектної документації з проходженням експертизи (експертної оцінки) по об’єкту «Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Р-10 /Р-09/ - Черкаси — Чигирин — Кременчук на ділянках км 9+600 - км 13+500, км 49+200 - км 58+878, км 78+140 - км 84+030, км 97+780 - км 139+000 (окремими ділянками». ДК 021:2015: 71320000-7 — Послуги з інженерного проектування
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування
Індекс автомобільних доріг: P-10 /Р-09/ - Черкаси - Чигирин - Кременчук
КЕКВ: 2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування: 10.07.2026 10:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3101150 - Реалізація публічних інвестиційних проектів Міністерства розвитку громад та територій України
Сума487 333.33 UAH