-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Костюми для захисту від загальних виробничих забруднень та механічних впливів
Тендер Prozorro UA-2026-07-10-003232-a
Завершена
5 863 420.00
UAH без ПДВ
Номер:
6346d3d66ccb488985d3504670ea427e
Внутрішній номер закупівлі:
29781999
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-10-003232-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45495765
-
Адреса:
58009, Україна, Чернівецька область, Чернівці, вул. Руська, будинок 203А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костюк Анна Михайлівна 380372541881 anna.kostiuk@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 863 420.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.07.2026 11:14 - 16.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2026 11:14 - 19.07.2026 09:00
Аукціон:
з 20.07.2026 14:51
Період кваліфікації:
19.07.2026 09:00 - 21.07.2026 15:01
Період завантаження договору:
27.07.2026 00:00 - 06.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 863 420.00 Костюми для захисту від загальних виробничих забруднень та механічних впливів