-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Труби та супутні вироби (Код за ДК 021:2015:44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
Тендер Prozorro UA-2026-07-10-002817-a
Завершена
47 312.33
UAH без ПДВ
Номер:
ee427c2a3aba44f2be72fc7beaae3a43
Внутрішній номер закупівлі:
29781587
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-10-002817-a
Замовник:
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38329739
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вул.Ріхтера Святослава будинок 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Горячева +380965432473 i.goryacheva@dsns.gov.ua https://zt.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
47 312.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.07.2026 10:57 - 16.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2026 10:57 - 19.07.2026 00:00
Аукціон:
з 20.07.2026 13:59
Період кваліфікації:
19.07.2026 00:00 - 24.07.2026 20:42
Період завантаження договору:
30.07.2026 00:00 - 09.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴47 312.33 Труби та супутні вироби (Код за ДК 021:2015:44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)