• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Труби та супутні вироби (Код за ДК 021:2015:44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)

Оголошено тендер

56 774.80 UAH
Номер: d8f9351649594421b3d6dda07f8b9490
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-09-013703-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: 1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: 1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 56 774.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Труби та супутні вироби (Код за ДК 021:2015:44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Дата опублікування: 09.07.2026 16:56

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Труба поліпропіленова Д32 мм
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 220 погонний метр
Період постачання (не задано)
Труба поліпропіленова Д25 мм
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 42 погонний метр
Період постачання (не задано)
Труба поліпропіленова Д20 мм
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 74 погонний метр
Період постачання (не задано)
Муфта 20х1/2 ПП
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 26 штука
Період постачання (не задано)
Муфта 25x1/2 ПП
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 14 штука
Період постачання (не задано)
Муфта PPR редукція внутрішня-зовнішня Ø 25х20 мм
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 2 штука
Період постачання (не задано)
Муфта з’єднувальна ППР d32 мм
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 16 штука
Період постачання (не задано)
Муфта з’єднувальна ППР d25 мм
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 56 штука
Період постачання (не задано)
Муфта з’єднувальна ППР d20 мм
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 16 штука
Період постачання (не задано)
Фітинг американка PPR 20х1/2" внутрішня
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 4 штука
Період постачання (не задано)
Коліно ПП 32х90°
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 10 штука
Період постачання (не задано)
Коліно PPR 20х90°
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 75 штука
Період постачання (не задано)
Коліно 45° 32 ПП
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 6 штука
Період постачання (не задано)
Кут ППР 25х90°
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 28 штука
Період постачання (не задано)
Кріплення подвійне PPR 32 мм
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 100 штука
Період постачання (не задано)
Кріплення подвійне PPR 25 мм
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 120 штука
Період постачання (не задано)
Кріплення для труб подвійне 2x20
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 20 штука
Період постачання (не задано)
Кріплення для труб 20
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 40 штука
Період постачання (не задано)
Перехідник-редукція 32х25 мм
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 6 штука
Період постачання (не задано)
Трійник перехідний PP-R 32х20 мм
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 12 штука
Період постачання (не задано)
Трійник 32 мм
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 4 штука
Період постачання (не задано)
Трійник комбінований ППР 32х25х32 мм
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 10 штука
Період постачання (не задано)
Трійник редукційний d25x20x25
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 2 штука
Період постачання (не задано)
Відведення Ду50 (Дн 57) сталевий кований 90°C приварний
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 2 штука
Період постачання (не задано)
Різьба коротка сталь 20
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Різьба коротка сталь 15
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Врізка в трубу латунна 1/2″ ВР ливарна Ø20
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Відведення сталеве 90° Ду 25х3,2 безшовне
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 4 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис спеціальний фонд (субвенція)
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума56 774.80 UAH