• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Міксер, вакууматор

Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).

Торги не відбулися

40 159.00 UAH без ПДВ
Номер: 0ddd25472d884c058ebb440ab8a2ed9c
Внутрішній номер закупівлі: 29779971
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-10-001194-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Контактна особа: Косяк Людмила 380677476007 liudmyla.kosiak@ukrnafta.com http://www.ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 40 159.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 10.07.2026 09:49 - 17.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.07.2026 09:49 - 20.07.2026 12:00
Аукціон: з 21.07.2026 14:36

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴40 159.00 Міксер, вакууматор