• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Міксер, вакууматор

Оголошено тендер

48 190.80 UAH
Номер: 621946af900e4424950038d2be62ca42
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-10-001162-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 48 190.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Міксер, вакууматор
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. (у.о. Ковальчук Д.О)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Дата опублікування: 10.07.2026 09:32

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума48 190.80 UAH