-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Навісні та врізні замки різні
Тендер Prozorro UA-2026-07-10-001160-a
код за ДК 021:2015 - 44520000-1 Замки, ключі та петлі
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 32 робочих дні
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 32 робочих дні
92 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
935737cd2f664611a443ac2dd63f6804
Внутрішній номер закупівлі:
29779946
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-10-001160-a
Замовник:
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41149437
-
Адреса:
03035, Україна, Київська область, Київ, вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Зіць Олексій Євгенович 380444652095 ZITS.O@UZ.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
44520000-1 Замки, ключі та петліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
92 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.07.2026 09:47 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2026 09:47 - 22.07.2026 00:00
Аукціон:
22.07.2026 14:32 - 22.07.2026 15:01
Період кваліфікації:
з 22.07.2026 15:01
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴92 500.00 Навісні та врізні замки різні