• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Тверде паливо

Завершена

650 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 0f46283e9e174e1b8ec4f71b8390a2dd
Внутрішній номер закупівлі: 29778353
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-09-011563-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАУКОВИЙ ЦЕНТР ГІРНИЧОЇ ГЕОЛОГІЇ, ГЕОЕКОЛОГІЇ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ НАН УКРАЇНИ"
Контактна особа: Сергій Ожерєдов +380952722139 scmggid.nasu@gmail.com http://geoekomine.com.ua/uk/
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 650 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 09.07.2026 19:37 - 06.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 09.07.2026 19:37 - 09.08.2026 00:00
Аукціон: з 10.08.2026 11:12
Період кваліфікації: 09.08.2026 00:00 - 10.08.2026 23:15
Період завантаження договору: 16.08.2026 00:00 - 26.08.2026 00:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴350 000.00 Брикети паливні
  • Лот №2 ₴300 000.00 Вугілля кам’яне