-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Тверде паливо
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-011563-a
Завершена
650 000.00
UAH без ПДВ
Період оскарження:
09.07.2026 19:37 - 06.08.2026 00:00
Скарга
Виконана замовником
КЕП
СКАРГА про порушення законодавства про публічні закупівлі
Номер:
355379f31adc4be6881cd35c85616943
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-07-09-011563-a.a1
Назва:
СКАРГА про порушення законодавства про публічні закупівлі
Скарга:
10 липня 2026 року Замовником було розміщено файл тендерної документації. Зі змісту якої вбачалась наявність дискримінаційних вимог, які порушують вільну конкуренцію, основні принципи публічних закупівель та наші права на участь у закупівлі.
Вважаємо що таке рішення суперечить Закону та Особливостям здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 р. № 1178
Пов'язані документи:
Учасник
- Скарга АМКУ (гірничий)-2-18.pdf.asice-12.zip 13.07.2026 14:01
- Скарга АМКУ (гірничий)-2-18.pdf 13.07.2026 14:01
- 7.ДСТУ 3472-2015_ (1)_page-0001 (8) (29).pdf 13.07.2026 14:01
- 20.ДСТУ 7146-2010 зі змінами.pdf 13.07.2026 14:02
- ДСТУ 8358.pdf 13.07.2026 14:02
- sign.p7s 13.07.2026 14:06
- Перелік змін 14.07.26.docx 14.07.2026 16:03
- 102 ВТ (внесення змін) 09110000-3 Тверде паливо_780_000,00.docx 14.07.2026 16:03
- 102 ВТ (внесення змін) 09110000-3 Тверде паливо_780_000,00.pdf 14.07.2026 16:03
- 102 ВТ (внесення змін) 09110000-3 Тверде паливо_780_000,00.pdf 16.07.2026 15:11
- Перелік змін 14.07.26.docx 16.07.2026 15:11
- 1_ТД (із змінами_14.07.26) 09110000-3 Тверде паливо_780_000,00.docx 16.07.2026 15:11
- Пояснення для АМКУ щодо скарги-UA-2026-07-09-011563-a.a1.doc 16.07.2026 15:11
- Пояснення для АМКУ щодо скарги-UA-2026-07-09-011563-a.a1.pdf 16.07.2026 15:11
- Пояснення для АМКУ щодо скарги-UA-2026-07-09-011563-a.a1.pdf.p7s 16.07.2026 15:11
- ПЕРЕЛІК ЗМІН від 04.08.2026.docx 04.08.2026 14:51
- 108 ВТ (внесення змін) 09110000-3 Тверде паливо_780_000,00.pdf 04.08.2026 14:51
- рішення від 15.07.2026 № 8591.pdf 15.07.2026 15:52
- інформація про резолютивну частину рішення від 22.07.2026 № 8915.pdf 23.07.2026 15:08
- рішення від 22.07.2026 № 8915.pdf 27.07.2026 11:05
Дата прийняття скарги до розгляду:
13.07.2026 16:11
Дата розгляду скарги:
22.07.2026 10:00
Місце розгляду скарги:
Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду:
15.07.2026 15:53
Дата прийняття рішення про вирішення скарги:
27.07.2026 11:06
Дата виконання рішення Замовником:
04.08.2026 14:51
Коментар замовника щодо усунення порушень:
Відповідно до пункту 54 Особливостей на виконання Рішення Комісії Замовником внесені зміни до тендерної документації.
Протокол та додаток з переліком внесених змін додаються.
Пункт скарги
Порядковий номер пункту скарги:
1
Номер:
fdd39148994c4dc0a681a81d8ad950a1
Заголовок пункту скарги:
СКАРГА про порушення законодавства про публічні закупівлі
Опис заперечення:
10 липня 2026 року Замовником було розміщено файл тендерної документації. Зі змісту якої вбачалась наявність дискримінаційних вимог, які порушують вільну конкуренцію, основні принципи публічних закупівель та наші права на участь у закупівлі. Вважаємо що таке рішення суперечить Закону та Особливостям здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 р. № 1178
Тип пов'язаного елемента:
Скарга на закупівлю
Тип порушення:
Порушення, пов'язані з вимогами законодавства
Ідентифікатор класифікації:
Технічна специфікація предмета закупівлі
Тип порушення:
Технічна специфікація предмета закупівлі
Опис суті пункту скарги:
×
-
Назва доказу:
ДСТУ 8358:2015
-
Опис доказу:
ДСТУ 8358:2015
-
Повʼязаний документ:
ДСТУ 8358.pdf
-
-
Назва доказу:
ДСТУ 7146:2010
-
Опис доказу:
ДСТУ 7146:2010
-
Повʼязаний документ:
20.ДСТУ 7146-2010 зі змінами.pdf
-
-
Назва доказу:
ДСТУ 3472:2015
-
Опис доказу:
ДСТУ 3472:2015
-
Повʼязаний документ:
7.ДСТУ 3472-2015_ (1)_page-0001 (8) (29).pdf
-
-
Назва доказу:
Скарга АМКУ
-
Опис доказу:
Скарга АМКУ
-
Повʼязаний документ:
Скарга АМКУ (гірничий)-2-18.pdf
-
-
Назва доказу:
Скарга АМКУ (підписана)
-
Опис доказу:
Скарга АМКУ (підписана)
-
Повʼязаний документ:
Скарга АМКУ (гірничий)-2-18.pdf.asice-12.zip
Вимоги:
Зобов'язати замовника внести зміни до тендерної документації
×
-
Зобов'язати замовника внести зміни до тендерної документації
Запити Органу оскарження
Номер:
5e7ca9690bba4f44a7383e6ffdd525e2
Тема запиту:
пояснення по суті скарги
Текст запиту:
В Поясненні Замовник повідомляє АМКУ про усунення всіх порушень, зазначених в Скарзі. На підтвердження Замовник надає протокол прийняття рішення про внесення змін до тендерної дукументації від 14.07.2026 р № 102 та додаток до нього з переліком внесених змін, які оприлюднені Замовником разом з Тендерною документацією в новій редакції в електронній системі закупівель. З огляду на те, що Замовником усунуті всі порушення, зазначені в Скарзі, керуючись п.63 пп.3 та п. 64 Особливостей Замовник просить шановну Комісію припинити розгляд Скарги в цілому та залишити її без розгляду.
Дата опублікування:
16.07.2026 15:11
Номер:
e6a9c5dd71594e04bf1ccf136b34ff32
Тема запиту:
За результатами розгляду Скарги з метою усунення порушень Замовником прийняте рішення внести необхідні зміни до тендерної документації
Текст запиту:
За результатами розгляду Звернень та Скарги з метою усунення порушень Замовником прийняте рішення внести необхідні зміни до тендерної документації (детально внесені зміни наведені у Додатку 1 до Протоколу, який є його невід’ємною частиною). Протокол з Переліком змін додаються
Дата опублікування:
14.07.2026 16:03