-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Протипожежні двері
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-010338-a
Завершена
12 354.17
UAH без ПДВ
Номер:
c2e5a89712dd488e807f0e201a595b22
Внутрішній номер закупівлі:
29777103
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-010338-a
Замовник:
3 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38896317
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця. Полуботка, будинок 37.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Соколюк Роман Олександрович 380978486922 vrnsmtz3dprz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
12 354.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 16:40 - 14.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 16:40 - 17.07.2026 09:00
Аукціон:
з 20.07.2026 12:38
Період кваліфікації:
17.07.2026 09:00 - 21.07.2026 17:13
Період завантаження договору:
27.07.2026 00:00 - 06.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴12 354.17 Протипожежні двері