• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Протипожежні двері

Оголошено тендер

14 825.00 UAH
Номер: 26d4c654159c40b5b28ab4871842fbce
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-09-007826-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: 3 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
Замовник: 3 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
Очікувана вартість: 14 825.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Протипожежні двері
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 09.07.2026 13:39

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума14 825.00 UAH