-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
44830000-7 — Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (Шпаклівки, розчинник)
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-009879-a
Торги не відбулися
45 196.90
UAH без ПДВ
Номер:
1763c62dd2f846a9b1309feee3b8f0d0
Внутрішній номер закупівлі:
29776660
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-009879-a
Замовник:
Публічне акціонерне товариство «Центренерго» Зміївська теплова електрична станція
×
-
Код ЄДРПОУ:
05471247
-
Адреса:
Україна, Харківська область, м. Слобожанське
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Стадник Юлія Василівна 380509534153 stadnick@zmtes.kh.energy.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
45 196.90 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 16:23 - 14.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 16:23 - 17.07.2026 11:00
Аукціон:
з 20.07.2026 13:23
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴45 196.90 Шпаклівки, розчинник