-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шпаклівки, розчинник
Оголошено тендер
54 236.28
UAH
Номер:
40026fd116bf4ef0b51a48fd9404323a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-30-000574-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Публічне акціонерне товариство «Центренерго» Зміївська теплова електрична станція
×
-
Код ЄДРПОУ:
05471247
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22927045
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
54 236.28 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Шпаклівки, розчинник
Примітки:
ЗмТЕС
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Дата опублікування:
30.06.2026 08:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума54 236.28 UAH