-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
"Капітальний ремонт вул. Млинська в с. Порошково Ужгородського району (від буд № 1 до буд. № 31)"
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-008928-a
Завершена
1 615 959.00
UAH без ПДВ
Номер:
d8c386041f674c5dbb277e1ac3a9aadf
Внутрішній номер закупівлі:
29775709
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-008928-a
Замовник:
Тур'є-Реметівська сільська рада Ужгородського району
×
-
Код ЄДРПОУ:
04351280
-
Адреса:
89221, Україна, Закарпатська область, Ужгородський р-н, с. Тур'ї Ремети, Вул. Народна, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександра Данило +0502389635 zcgovernment@ukr.net https://t-remeta.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 615 959.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 16:03 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 16:03 - 24.07.2026 00:00
Аукціон:
з 24.07.2026 15:28
Період кваліфікації:
24.07.2026 00:00 - 31.07.2026 08:37
Період завантаження договору:
06.08.2026 00:00 - 16.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 615 959.00 "Капітальний ремонт вул. Млинська в с. Порошково Ужгородського району (від буд № 1 до буд. № 31)"