• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

"Капітальний ремонт вул. Млинська в с. Порошково Ужгородського району (від буд № 1 до буд. № 31)"

Оголошено тендер

1 939 150.80 UAH
Номер: fa44edc2352041018cede0fb1a9ae164
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-09-007479-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Тур'є-Реметівська сільська рада Ужгородського району
Замовник: Тур'є-Реметівська сільська рада Ужгородського району
Очікувана вартість: 1 939 150.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: "Капітальний ремонт вул. Млинська в с. Порошково Ужгородського району (від буд № 1 до буд. № 31)"
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 09.07.2026 13:26

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7480 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі дорожнього господарства
Адміністративно-територіальна класифікаціяТур’ї Ремети
Сума1 939 150.80 UAH