-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень каб. № 111, 112, 113 з облаштуванням доступного середовища для маломобільних груп населення та із заміною гостроаварійних елементів віконних та дверних конструкцій за адресою : м. Львів, пл. Андрія Парубія, 1
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-007725-a
Місце надання послуг: за адресою визначеною замовником - 79008, Україна, Львівська обл., м. Львів, пл. Андрія Парубія, 1; Кількість – 1 послуга, згідно обсягів ТС
Торги відмінено
1 841 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
42d89b5663ac46e1b689df3cf386ca02
Внутрішній номер закупівлі:
29774524
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-007725-a
Замовник:
Управління майном спільної власності Львівської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25255072
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, Пл. Андрія Парубія , будинок 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Марта Євгенівна Струс +380671699135 umsv.lor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 841 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 14:52 - 14.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 14:52 - 17.07.2026 01:00
Аукціон:
з 20.07.2026 11:52
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
416339fca1124179a6745ed8698db5d8
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі послуг за даними технічними характеристиками.
Період оскарження:
13.07.2026 09:50 - 24.07.2026 00:00
Дата опублікування:
13.07.2026 09:50
Дата виконання:
24.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴1 841 666.67 Поточний ремонт приміщень каб. № 111, 112, 113 з облаштуванням доступного середовища для маломобільних груп населення та із заміною гостроаварійних елементів віконних та дверних конструкцій за адресою : м. Львів, пл. Андрія Парубія, 1