• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт приміщень каб. № 111, 112, 113 з облаштуванням доступного середовища для маломобільних груп населення та із заміною гостроаварійних елементів віконних та дверних конструкцій за адресою : м. Львів, пл. Андрія Парубія, 1

Оголошено тендер

2 210 000.00 UAH
Номер: e8b6175766914700a4d388e877537d4a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-09-008907-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління майном спільної власності Львівської обласної ради
Замовник: Управління майном спільної власності Львівської обласної ради
Очікувана вартість: 2 210 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт приміщень каб. № 111, 112, 113 з облаштуванням доступного середовища для маломобільних груп населення та із заміною гостроаварійних елементів віконних та дверних конструкцій за адресою : м. Львів, пл. Андрія Парубія, 1
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 09.07.2026 14:20

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяГалицький
Сума2 210 000.00 UAH