-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Плита підвісної стелі з комплектуючими
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-007347-a
Торги не відбулися
11 302.00
UAH без ПДВ
Номер:
20648a09b57241e3a0f51607fa5f0ebc
Внутрішній номер закупівлі:
29774150
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-007347-a
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36055819
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, місто Біла Церква,, ВУЛИЦЯ ЗАВОДСЬКА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Окуниця +380972340798 2340798@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
11 302.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 15:06 - 14.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 15:06 - 17.07.2026 00:00
Аукціон:
з 17.07.2026 14:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴11 302.00 Плита підвісної стелі з комплектуючими