-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Плита підвісної стелі з комплектуючими
Оголошено тендер
13 562.40
UAH
Номер:
13145f19916946fa8a0ee9a01a95032c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-09-004228-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36055819
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, місто Біла Церква,, ВУЛИЦЯ ЗАВОДСЬКА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36055819
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, місто Біла Церква,, ВУЛИЦЯ ЗАВОДСЬКА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
13 562.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Плита підвісної стелі з комплектуючими
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
09.07.2026 11:13
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
відповідно до постанови КМУ 1178 від 12.10.2022
-
Дата публікації:
09.07.2026 11:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума13 562.40 UAH