• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Проектно-вишукувальні роботи по об'єкту: «Реконструкція електричних мереж з встановленням дахових сонячних електростанцій в автотранспортному підприємстві КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР за адресою вул. Чорних Запорожців, 15 А в м. Дніпрі» код ДК 021:2015 – 71320000-7 - Послуги з інженерного проектування)

Завершена

772 648.00 UAH без ПДВ
Номер: e084971e399c425398f1cc092ff18a9e
Внутрішній номер закупівлі: 29774001
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-09-007203-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Дніпровський електротранспорт" Дніпровської міської ради
Контактна особа: Чорнобай Андрій Станіславович +380632530399 92181@ukr.net https://det.dniprorada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 772 648.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 09.07.2026 14:35 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 09.07.2026 14:35 - 23.07.2026 16:00
Аукціон: з 24.07.2026 13:48
Період кваліфікації: 23.07.2026 16:00 - 28.07.2026 16:11
Період завантаження договору: 03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴772 648.00 Проектно-вишукувальні роботи по об'єкту: «Реконструкція електричних мереж з встановленням дахових сонячних електростанцій в автотранспортному підприємстві КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР за адресою вул. Чорних Запорожців, 15 А в м. Дніпрі»