• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Проектно-вишукувальні роботи по об'єкту: «Реконструкція електричних мереж з встановленням дахових сонячних електростанцій в автотранспортному підприємстві КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР за адресою вул. Чорних Запорожців, 15 А в м. Дніпрі» код ДК 021:2015 – 71320000-7 - Послуги з інженерного проектування)

Оголошено тендер

927 177.60 UAH
Номер: 2321442499e845e4b79efcfaf5bb594d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-09-008150-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Дніпровський електротранспорт" Дніпровської міської ради
Замовник: Комунальне підприємство "Дніпровський електротранспорт" Дніпровської міської ради
Очікувана вартість: 927 177.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Проектно-вишукувальні роботи по об'єкту: «Реконструкція електричних мереж з встановленням дахових сонячних електростанцій в автотранспортному підприємстві КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР за адресою вул. Чорних Запорожців, 15 А в м. Дніпрі» код ДК 021:2015 – 71320000-7 - Послуги з інженерного проектування)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування
Дата опублікування: 09.07.2026 13:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума927 177.60 UAH