-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Проектно-вишукувальні роботи по об'єкту: «Реконструкція електричних мереж з встановленням дахових сонячних електростанцій в спеціалізованій вагоноремонтній майстерні та депо № 3 КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР за адресою просп. Сергія Нігояна, 49 в м. Дніпрі» код ДК 021:2015 – 71320000-7 - Послуги з інженерного проектування)
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-006793-a
Завершена
1 576 254.00
UAH без ПДВ
Номер:
18dcff53c930413782b5820837f10087
Внутрішній номер закупівлі:
29773587
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-006793-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Дніпровський електротранспорт" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
32616520
-
Адреса:
49038, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Проспект Дмитра Яворницького, 119а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Чорнобай Андрій Станіславович +380632530399 92181@ukr.net https://det.dniprorada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 576 254.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 14:26 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 14:26 - 23.07.2026 16:00
Аукціон:
з 24.07.2026 13:16
Період кваліфікації:
23.07.2026 16:00 - 28.07.2026 16:11
Період завантаження договору:
03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 576 254.00 Проектно-вишукувальні роботи по об'єкту: «Реконструкція електричних мереж з встановленням дахових сонячних електростанцій в спеціалізованій вагоноремонтній майстерні та депо № 3 КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР за адресою просп. Сергія Нігояна, 49 в м. Дніпрі»