-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проектно-вишукувальні роботи по об'єкту: «Реконструкція електричних мереж з встановленням дахових сонячних електростанцій в спеціалізованій вагоноремонтній майстерні та депо № 3 КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР за адресою просп. Сергія Нігояна, 49 в м. Дніпрі» код ДК 021:2015 – 71320000-7 - Послуги з інженерного проектування)
Оголошено тендер
1 891 504.80
UAH
Номер:
d6b4700473e346d0b127e9e95c9bb1d6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-09-008070-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Дніпровський електротранспорт" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
32616520
-
Адреса:
49038, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Проспект Дмитра Яворницького, 119а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Дніпровський електротранспорт" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
32616520
-
Адреса:
49038, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Проспект Дмитра Яворницького, 119а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 891 504.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Проектно-вишукувальні роботи по об'єкту: «Реконструкція електричних мереж з встановленням дахових сонячних електростанцій в спеціалізованій вагоноремонтній майстерні та депо № 3 КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР за адресою просп. Сергія Нігояна, 49 в м. Дніпрі» код ДК 021:2015 – 71320000-7 - Послуги з інженерного проектування)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектування
Дата опублікування:
09.07.2026 13:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 891 504.80 UAH