-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт службових автомобілів
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-006051-a
Завершена
54 620.00
UAH без ПДВ
Номер:
2cb10195ebca4f24a7c7de74a88de216
Внутрішній номер закупівлі:
29772851
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-006051-a
Замовник:
Виконавчий комітет Шишацької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04384368
-
Адреса:
38000, Україна, Полтавська область, селище Шишаки, вул.Соборності, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Закладна +380535293030 tendervkomitet@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
54 620.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 13:32 - 14.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 13:32 - 17.07.2026 00:00
Аукціон:
з 17.07.2026 14:51
Період кваліфікації:
17.07.2026 00:00 - 17.07.2026 11:18
Період завантаження договору:
23.07.2026 00:00 - 02.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴54 620.00 Поточний ремонт службових автомобілів