-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт службових автомобілів
Оголошено тендер
65 544.00
UAH
Номер:
6ef451a32fd94b1ea9970a11ac0f49a5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-09-007354-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Шишацької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04384368
-
Адреса:
38000, Україна, Полтавська область, селище Шишаки, вул.Соборності, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Виконавчий комітет Шишацької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04384368
-
Адреса:
38000, Україна, Полтавська область, селище Шишаки, вул.Соборності, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
65 544.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт службових автомобілів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
09.07.2026 13:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяШишаки
Сума65 544.00 UAH