-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання (ноутбук, системний блок в комплекті з ДБЖ, системний блок в комплекті з монітором та ДБЖ)
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-004940-a
Торги не відбулися
250 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
187a6d84313d43839ceede652813eea6
Внутрішній номер закупівлі:
29771753
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-004940-a
Замовник:
ІНСПЕКЦІЯ З ПИТАНЬ КОНТРОЛЮ ЗА ПАРКУВАННЯМ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42403446
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького, буд. 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Людмила Босяк +380930826640 dpparkcontrol@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/inspekciya-z-pitan-kontrolyu-za-parkuvannyam-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 12:28 - 14.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 12:28 - 17.07.2026 12:26
Аукціон:
з 20.07.2026 11:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴250 000.00 Комп’ютерне обладнання (ноутбук, системний блок в комплекті з ДБЖ, системний блок в комплекті з монітором та ДБЖ)