-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання (ноутбук, системний блок в комплекті з ДБЖ, системний блок в комплекті з монітором та ДБЖ)
Оголошено тендер
300 000.00
UAH
Номер:
953eeb12b0ec435f9499e3ade12e6bfe
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-08-012159-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ІНСПЕКЦІЯ З ПИТАНЬ КОНТРОЛЮ ЗА ПАРКУВАННЯМ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42403446
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького, буд. 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ІНСПЕКЦІЯ З ПИТАНЬ КОНТРОЛЮ ЗА ПАРКУВАННЯМ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42403446
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького, буд. 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комп’ютерне обладнання (ноутбук, системний блок в комплекті з ДБЖ, системний блок в комплекті з монітором та ДБЖ)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
08.07.2026 16:13
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ноутбук
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Системний блок в комплекті з ДБЖ
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Системний блок в комплекті з монітором та ДБЖ
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0160 - Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума300 000.00 UAH