-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-004494-a
Завершена
8 492 779.50
UAH без ПДВ
Номер:
28b5639963c1462d95639bfd01b758bd
Внутрішній номер закупівлі:
29771292
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-004494-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44819434
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Богдан Бачинський +380674159600 bod9ih89@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
8 492 779.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 12:45 - 16.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 12:45 - 19.07.2026 08:00
Аукціон:
з 20.07.2026 13:55
Період кваліфікації:
19.07.2026 08:00 - 20.07.2026 16:32
Період завантаження договору:
26.07.2026 00:00 - 05.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 492 779.50 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої