-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт доріг (влаштування дорожньої розмітки) в селищі Рокитне Білоцерківського району Київської області
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-004028-a
Завершена
612 369.68
UAH без ПДВ
Номер:
2e0e7b6f8ee44f30b7fb2c9957456f75
Внутрішній номер закупівлі:
29770846
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-004028-a
Замовник:
Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44060179
-
Адреса:
09601, Україна, Київська область, селище Рокитне, вул. Незалежності, будинок 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Анастасія Ковальчук +380963251646 akovalcuk055@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
612 369.68 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 11:45 - 17.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 11:45 - 20.07.2026 00:00
Аукціон:
20.07.2026 13:49 - 20.07.2026 14:30
Період кваліфікації:
20.07.2026 14:30 - 21.07.2026 14:33
Період завантаження договору:
27.07.2026 00:00 - 06.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴612 369.68 Поточний ремонт доріг (влаштування дорожньої розмітки) в селищі Рокитне Білоцерківського району Київської області