-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт доріг (влаштування дорожньої розмітки) в селищі Рокитне Білоцерківського району Київської області
Оголошено тендер
734 843.62
UAH
Номер:
2954ea46c8d8411688c6a3dbb4dd0bc1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-09-004171-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44060179
-
Адреса:
09601, Україна, Київська область, селище Рокитне, вул. Незалежності, будинок 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44060179
-
Адреса:
09601, Україна, Київська область, селище Рокитне, вул. Незалежності, будинок 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
734 843.62 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт доріг (влаштування дорожньої розмітки) в селищі Рокитне Білоцерківського району Київської області
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
09.07.2026 11:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяРокитне
Сума734 843.62 UAH