• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань

Завершена

316 080.00 UAH з ПДВ
Номер: 855612bacfa94aab992549c56b5febae
Внутрішній номер закупівлі: 29768328
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-09-001501-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
Контактна особа: Валентина Проскуріна +380569550028 tec.vtdr2023@gmail.com http://dtec.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2026-05-28-003807-a Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 316 080.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Експертне обстеження (технічне діагностування) та позачерговий технічний огляд вантажного ліфта в/п 5000кг. рег. № 46488, зав № 13013 в/п 5т. (1 од.)
Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.08.2026
Місце постачання Україна, Дніпропетровська область На карті
Експертне обстеження (технічне діагностування) та позачергове технічний огляд повітрозбірників (9 од.)
Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.08.2026
Місце постачання Україна, Дніпропетровська область На карті
Експертне обстеження (технічне діагностування) та позачерговий технічний огляд, частковий технічний огляд вантажопідіймальних механізмів (14 од.)
Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.08.2026
Місце постачання Україна, Дніпропетровська область На карті
Частковий технічний огляд вантажопідіймальних механізмів (4 од.)
Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.08.2026
Місце постачання Україна, Дніпропетровська область На карті
Експертне обстеження (технічне діагностування) та позачергове технічний огляд вантажопідіймальних механізмів (3 од.)
Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.08.2026
Місце постачання Україна, Дніпропетровська область На карті
Частковий технічний огляд вантажопідіймальних механізмів (2 од.)
Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.08.2026
Місце постачання Україна, Дніпропетровська область На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-НІМЕЦЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТОВАРИСТВО ТЕХНІЧНОГО НАГЛЯДУ ДІЕКС"
Ціна пропозиції 316 080.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.07.2026 10:04
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 984131c6ac2a4e6a9890521d6860ee93
Ідентифікатор договору: UA-2026-07-09-001501-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-НІМЕЦЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТОВАРИСТВО ТЕХНІЧНОГО НАГЛЯДУ ДІЕКС"
Номер договору: 127/26
Сума договору: 316 080.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 263 400.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 08.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 08.07.2026 10:38
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 127_26.pdf
zip
Договір 127_26.zip