-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань
Оголошено тендер
316 080.00
UAH
Номер:
dc54033d1a3d4d9a9f8423aea3fc320a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-09-001702-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130820
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130820
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
316 080.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Дата опублікування:
09.07.2026 09:48
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі послуг відповідно до пп. 6 п. 13 Особливостей
-
Дата публікації:
09.07.2026 09:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума316 080.00 UAH